Plébániai hírek – Krisztus király vasárnapjával véget ér az egyházi év

2019.11.18. Testületi ülés
2019-11-19
November 29-éig lehet beadni a kérelmeket szociális tűzifa támogatásra
2019-11-20

Plébániai hírek – Krisztus király vasárnapjával véget ér az egyházi év

November 24-én, Krisztus király vasárnapjával véget ér az egyházi év, egy héttel később megkezdődik a karácsonyi előkészület, az advent időszaka. Időszerűvé vált az idei évre esedékes egyházközségi hozzájárulás befizetése.

Dr. Perger Gyula toronyi plébános kéri a híveket, hogy – közeledve az egyházi év végéhez – mindenki, akinek módja van rá, tegyen eleget az egyházközségi hozzájárulás megfizetésére vonatkozó kötelezettségének. Az egyházi adó befizetésére december 5-éig van pótlólagos lehetőség. Ezt meg lehet tenni a plébánia hivatalban, illetve az egyházközségi tagoknál. Azt követően erre az évre már nem tudnak befizetést elfogadni.

Miseszándék íratása a 2020-as esztendőre Bucsu, Dozmat és Sé híveinek november 21-én, csütörtökön délután 2-től 6-ig, a toronyiaknak november 22-én, pénteken ugyancsak délután 2-től 6-ig, valamint november 16-án, szombaton délelőtt 9 és 10 óra között. Miseszándék íratás csak a Toronyi Plébánia Hivatalban lehetséges a megadott időpontokban, vagy ezt követően a fogadóórák keretében.

November 20-án, szerdán délután 3-kor a nyugdíjas klub tagjai találkoznak Dozmaton, a faluházban.

Ugyancsak november 20-án, szerdán délután 5-kor az Egyházmegyei Könyvtárban Megújult kincseink, válogatás a könyvtár újonnan restaurált dokumentumaiból címmel kiállításmegnyitó lesz, amire mindenkit szeretettel várnak.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom