Plébániai hírek – Vasárnap Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz

Jótékonysági teremlabdarúgó torna Szigeti Bence gyógykezelésének támogatására
2020-01-29
A héten szerdától péntekig módosul Toronyban a háziorvosi rendelési idő
2020-02-04

Plébániai hírek – Vasárnap Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz

Február 2-a, vasárnap Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe, a szentmisék keretében gyertyaszentelési szertartást végeznek. A Rózsafüzér Társulat ezen a napon fél 3-kor tartja az imádságát a toronyi templomban.

Mivel ez a nap egyúttal első vasárnap is, a perselyadományokat ezen a hétvégén a templomok javára gyűjtik.

Február 22-én, szombaton este 6 órától immár kilencedik alkalommal rendezik meg az egyházközségi batyus bált a toronyi sportcsarnokban. A zenét Tímár János szentpéterfai zenéz fogja szolgáltatni. A belépőjegy ára 2.500 forint, ami nem tartalmazza a fogyasztást. Batyus bál, tehát mindenki az általa hozott süteményekből, illetve ételekből, italokból tud fogyasztani. Tombola felajánlást elfogadnak, ezeket a sekrestyében vagy a bál helyszínén lehet leadni. A bálba jegyeket és támogató jegyeket a sekrestyében lehet vásárolni a szentmisék előtt és után, illetve a fogadóórán, továbbá mind a négy faluban az egyházközségi elnököknél. A belépőjegyen kívül támogató jegy is vásárolható szintén 2.500 forintos áron.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom