Plébániai hírek – Szombaton tartják az egyházközségi batyus bált

Még mindig nincs vége az áramszüneteknek – újabb áramkimaradás várható
2020-02-14
Dóczi Virág kiállított képei ihletik a toronyi iskolások rajzait
2020-02-18

Plébániai hírek – Szombaton tartják az egyházközségi batyus bált

Február 22-én, szombaton este 6 órától immár kilencedik alkalommal rendezik meg az egyházközségi batyus bált a toronyi iskola sportcsarnokában. A zenét Tímár János szentpéterfai zenéz fogja szolgáltatni.

A belépőjegy ára 2.500 forint, ami nem tartalmazza a fogyasztást. Batyus bál, tehát mindenki az általa hozott ételekből, italokból, illetve süteményekből tud fogyasztani. Tombola felajánlást még elfogadnak, ezeket a bál helyszínén lehet leadni. A bálba jegyeket a csütörtöki fogadóóráig bezárólag lehet vásárolni. A belépőjegyen kívül támogató jegy is vásárolható szintén 2.500 forintos áron.

Az egyházközségi bál miatt szombaton az elő esti szentmise Bucsuban délután 4 órakor kezdődik.

Február 20-án, csütörtökön délután fél 3-kor a dozmati és a toronyi nyugdíjas klub tagjai vidám farsangi összejövetelen találkoznak a toronyi művelődési házban.

Ugyancsak csütörtökön este fél 7-kor a séi egyházközségi képviselő-testület tagjainak lesz gyűlése a toronyi plébánia hivatalban.

A következő hétvégén az ország valamennyi templomában a katolikus iskolák javára gyűjtik a perselyadományokat.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom