Településünkön Segítő Csoport alakult

KÖZLEMÉNY – A Hivatal személyes ügyfélfogadást határozatlan ideig nem tart
2020-03-16
Egészségügyi miniszter rendelete
2020-03-17

Településünkön Segítő Csoport alakult

Torony Község Önkormányzata tekintettel a 2020. március 11. napján kihirdetett veszélyhelyzetre 2020. március 16. napján tartott rendkívüli testületi ülésén létrehozta a Segítő Csoportot, melynek tagjai igény esetén gondoskodnak rászoruló személyeknek az alábbi szükségesnek ítélt feladatok vonatkozásában:

  • gyógyszer felíratása és kiváltása
  • postai ügyintézések
  • alapvető élelmiszerek bevásárlása.

Torony Község Önkormányzata polgármesterének döntése alapján a Segítő Csoport vezetőjeként Fazekas Gábor alpolgármestert, tagokként Gáspárné Leibinger Gabriella képviselőt, Horváth-Németh Krisztina képviselőt és Szabó Zsolt képviselőt nevezte meg.

Segítséget az alábbi elérhetőségeken lehet kérni 10.00 és 15.00 között:

Kovács György polgármester: +36-20-288-6120

Szabó Zsolt képviselő:    +36-30-207-6803

 

Torony, 2020. március 16.

Kovács György sk.
polgármester

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom