Polgármester
2010-02-19

Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogatónk!

Köszöntöm Önt Torony Község lakosainak és önkormányzatának nevében.

2010.október 3-án lezajlott az önkormányzati választás. Köszönetemet szeretném kifejezni azoknak a választópolgároknak, akik szavazatukkal véleményt nyilvánítottak. Örülök, hogy sokan éltek a jogukkal, és így beleszóltak saját sorsuk irányításába

Sajnos a demokráciát a lakosság egy része még mindig nem tartja jó dolognak, mondván, hogy a választók félrevezethetők, megtéveszthetők, sokszor a demokratikus szavazásnak köszönhetően félrecsúszhatnak a dolgok. Mégis a többséggel együtt vallom, hogy a népuralomnál nincs tökéletesebb politikai rendszer a világon. Erre gondolt a XX. század nagy brit államférfija Winston Churchill is mikor azt mondta: „a demokrácia a legrosszabb kormányzási forma – nem számítva az összes többit, amellyel az emberiség időről időre megpróbálkozik”. Vagyis a többinél még mindig jobb.

Szeretettel üdvözlöm honlapunk minden kedves látogatóját.

Torony község honlapját abból a célból hoztuk létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, valamint kulturális értékeit.

Szeretnénk hasznos információkkal szolgálni mindenki számára, akik itt élnek, vagy érdeklődnek községünk iránt.

Az önkormányzatunk közérdekű információk és szolgáltatások elérhetőségével kívánja még jobban hangsúlyozni a szolgáltató jellegét.

Az internet nyújtotta lehetőségek segítségével minden honlapunkra látogató kedvére böngészgethet.

Településünk Vas megye nyugati csücskében található, Szombathelytől 7,5km-re.

Torony lakosainak száma közel 2000 fő.

Torony földrajzi elhelyezkedésénél fogva csendes, nyugodt település, és kellemes kikapcsolódást nyújt az erre utazóknak. éppen ezért nagy gondot fordítunk településünk környezetére, rendezettségére, virágosítására.

Szeretettel várjuk Önt Toronyban akár látogatóként, akár ha itt kíván letelepedni!

Sikeres böngészést és érdeklődést kívánok Torony község valamennyi lakója nevében:

Kovács György
polgármester

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom