Szeretettel hív minden érdeklődőt a Cantate Animae plébániai kórusunk a Nyárindító koncertjére, amelyet, ma délután, június 21 én adnak Oszkóban, a Szent György templomban.
Szeretettel hív minden érdeklődőt a Cantate Animae plébániai kórusunk a Nyárindító koncertjére, amelyet június 21‑én adnak Oszkóban, a Szent György templomban.
Február elsején, vasárnap különleges alkalomnak adott otthont a toronyi Szűz Mária neve-templom: itt rendezték meg a Cantate Animae kórus második támogatói koncertjét. Az esemény túlmutatott egy hagyományos hangversenyen – az énekkar megfogalmazása szerint ez az alkalom közös hálaadás volt mindazért, amit az elmúlt esztendőben együtt élhettek meg.
A mai napon, a 10 órai hírek után, a séi templomból közvetíti a szentmisét a Kossuth Rádió és a Katolikus Rádió élő adásban. A szentmisében a zenei szolgálatot, a Cantate Animae plébániai kórusunk adja. Ma este, 18 órai kezdettel tartjuk Fatimai szentmisénket és a körmenetet Dozmaton.
Mivel e hónapban vasárnapra esik a Fatimai nap, Toronyban a fél 10-es szentmisén emlékezünk meg, körmenet nélkül. A körmenet utáni szokásos szertartást viszont a szentmise végén megtartjuk.
A Cantate Animae vegyes kórus felejthetetlen koncerttel kápráztatta el közönségét február első napjának délutánján a Toronyi Szűz Mária Szent Neve templomban.