Háromszáznál is több résztvevő a fergeteges hangulatú egyházközségi bálon

Március 1-jén és április 5-én a központi orvosi ügyelet fogadja a betegeket
2017-02-22
Sében kezdi a tavaszi küzdelmeket március 5-én a Torony KSK
2017-02-24

Háromszáznál is több résztvevő a fergeteges hangulatú egyházközségi bálon

Háromszáznál több résztvevője volt az immár hatodik alkalommal megrendezett toronyi egyházközségi batyus bálnak, amin a plébániához tartozó Bucsu, Dozmat és Sé mulatni vágyó lakói is nagy számban megjelentek. A bál bevételét a szokás szerint a résztvevők arányában osztják szét a négy falu között.

Háromszáznál több résztvevője volt az immár hatodik alkalommal megrendezett toronyi egyházközségi batyus bálnak, amin a plébániához tartozó Bucsu, Dozmat és Sé mulatni vágyó lakói is nagy számban megjelentek. A bál bevételét a szokás szerint a résztvevők arányában osztják szét a négy falu között.

A rendezvényen megjelenteket dr. Perger Gyula plébános, az est szervezője és házigazdája köszöntötte, megköszönve a toronyi képviselő-testületnek, hogy a sportcsarnokot ismét rendelkezésükre bocsájtotta – olvasható az egyházmegye honlapján.

A műsor a bucsui tánccsoport palotásával kezdődött, majd Farkas Kristóf, a toronyi iskola tanulója adott elő humoros jelenetet. A Felszállott a páva különdíjasa, Molnár Bence dozmati kisfiű tánctudásával nyűgözte le a közönséget. Majd a Savaria TSE következett a Mary Poppins című koreográfiával. A sort budapesti művészek folytatták: Kollár Péter Erik és Gats Éva. Végül a toronyi asszonykórus jubileumi műsorának tapsolhattak a bálozók.

Ezután rögtön táncra is perdültek a vendégek, a talp alá valót az idén is Tímár János szolgáltatta. Éjfélkor tombolasorsolás szakította félbe a fergeteges hangulatot. A sok felajánlásnak köszönhetően csak negyed kettőkor folytatódott a mulatság, de eltartott egészen hajnalig.

Aki még többet szeretne olvasni a bálról és a képekre is kíváncsi, kattintson ide!

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom