Ingyenes ruhaosztás lesz december 16-án a toronyi művelődési házban

Már csak egy nap, és érkezik Toronyba a nagy szakállú Mikulás
2018-12-04
Csider Sándor új verses kötetével érkezik szombaton Toronyba
2018-12-06

Ingyenes ruhaosztás lesz december 16-án a toronyi művelődési házban

Ingyenes ruhaosztást, ruhabörzét tart a Toronyi Egyházközségi Karitász december 16-án, vasárnap délután 3 és 5 óra között a toronyi művelődési házban.

Mindenkit szeretettel várnak december 16-án, advent harmadik vasárnap délután 3 és 5 óra között a toronyi művelődési házba, ahol ingyenes ruhaosztást, ruhabörzét tartanak a Toronyi Egyházközségi Karitász munkatársai.

A képet a Szombathelyi Egyházmegyei Karitász Facebook oldaláról kölcsönöztük.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom