Plébániai hírek – Ma este engesztelő gyászmise lesz dr. Török József lelki üdvéért

Pénteken és hétfőn az Ojtózi utca lakói készüljenek hosszabb áramszünetre
2020-02-11
Pénzügyi előadó, könyvelő munkakörbe várnak jelentkezőket a toronyi önkormányzati hivatalba
2020-02-12

Plébániai hírek – Ma este engesztelő gyászmise lesz dr. Török József lelki üdvéért

Kedden, azaz ma este 6 órakor – a Lourdes-i jelenés évfordulóján – engesztelő gyászmisét mutat be a toronyi templomban a januárban elhunyt dr. Török József professzor  lelki üdvéért dr. Perger Gyula plébános, aki azt kéri, hogy akik tudnak, az iránta való tiszteletből vegyenek részt a szertartáson.

Múlt vasárnap, amikor a hívek a templomok javára adták a perselypénzt, Bucsuban 39 ezer 420, Dozmaton 20 ezer, Sében 48 ezer 675, Toronyban pedig 42 ezer 605 forint gyűlt össze, amit a plébános hálásan köszön az adakozóknak.

Kedden, tehát ma este a gyászmise után a toronyi egyházközségi tagoknak lesz gyűlés a plébánia hivatalban. Pénteken este fél 7-kor a dozmati, szombaton az elő esti szentmise után pedig a bucsui egyházközségi tagokat várja a plébános hasonló megbeszélésre a toronyi plébánia hivatalba.

Február 13-án, csütörtökön a fatimai engesztelő imanapon a szentségimádás a bucsui templomban fél 6-kor kezdődik, majd 6-kor lesz a szentmise. A plébános azt kéri, hogy minél többen menjenek el immár századik alkalommal imádkozni a magyar hazánkért és annak lelki megújulásáért. Ugyancsak kéri, hogy amerre a szentmise utáni körmenet elhalad, az ablakokat gyertyával világosítsák meg.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom