Megújult a Toronyi Gazdag Gyula Általános Iskola weblapja

December 12-éig meghosszabbították az országos védőoltási akciót
2021-12-03
Rendkívüli hóhelyzet várható csütörtökön, citromsárga figyelmeztetés van érvényben
2021-12-08

Megújult a Toronyi Gazdag Gyula Általános Iskola weblapja

Megújult és új címre költözött a Toronyi Gazdag Gyula Általános Iskola weblapja. A legfrissebb híreket már az új felületen olvashatják az intézményben történtek iránt érdeklődők.

Aki a régi címen keresi az iskola weblapját, ezt az üzenetet olvashatja: “Értesítünk minden kedves érdeklődőt, hogy az iskolánk weblapja megújult és átkerült új elérési címére. Erre az oldalra már nem teszünk fel új tartalmakat, kizárólag az új oldalra kerülnek tartalmak.”

Az iskola weblapjának új elérési címét ide kattintva ismerheti meg.

Ha átkattintott az új címre, elsőként a Híreink menüpontra érkezik. Itt a többi között arról írnak, hogy december 2-án interaktív természettudományos előadás volt az iskola sportcsarnokában, ahol Tóth Pál fizika-matematika szakos tanár számos kísérlet bemutatásával kápráztatta el a tanulókat. Köztük a hetedikeseket és a nyolcadikosokat, akiknek – egy másik bejegyzés szerint – lehetőségük volt arra, hogy laborgyakorlaton vegyenek részt a szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnáziumban.

A hírek között szólnak még a Szent Márton-napi könyvtári vetélkedőről, továbbá közlik, hogy az iskola pedagógusa, Szenkovits Péter Weöres Sándor-díjat kapott.

A további menüpontok között találjuk az “Iskolánk”, a “Képgaléria”, a “Dokumentumok”, az “Elérhetőségünk” és a “Weboldalak” elnevezésűt. Az oldalon természetesen az iskolát bemutató videó is helyet kapott.

Jó böngészést!

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom