Településünkön működő kamerarendszer segített a tettesek nyomára akadni

Adventi 3. gyertyagyújtás
2023-12-15
Dr. Perger Gyula karácsonyi üdvözlete
2023-12-16

Településünkön működő kamerarendszer segített a tettesek nyomára akadni

Egy séi lakos ingatlanába 2023. december 5-én az esti órákban behatoltak és a betörők az otthon található aranyak átadására felszólították, melynek a sértett eleget tett.

A bűncselekmény felderítésének vonatkozásában a hatóság kamerakutatást végzett, mely eredményre vezetett. Az eljárás során a Toronyi Önkormányzat üzemeltetésében lévő közterületi kamerafelvételek halaszthatatlan lefoglalása vált szükségessé.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom