2014. szeptember 14-én Püspöki szentmise

Önkormányzati Képviselők és Polgármesterek Választása 2014
2014-08-28
Torony Község Önkormányzata Képviselő-testülete 4/1992./X.15./ sz. rendelete
2014-09-10

2014. szeptember 14-én Püspöki szentmise

2014. szeptember 14-én, vasárnap a délelőtt fél 10-kor kezdődő szentmisén lesz templomunk, s egyben községünk búcsúnapja.

A szentmisét Dr. Konkoly István ny.megyéspüspök mutatja be, aki nemrégiben ünnepelte pappá szentelése és első szentmiséjének 60. évfordulóját.

Püspök atya a Toronyi szentmise végén gyémántmisés áldásban részesíti a megjelenteket!

Kérem, hogy püspök atya iránti tiszteletből, aki megyéspüspökként többször járt községünkben, püspökségének 19 éve alatt sok fiatalnak szolgáltatta ki a bérmálás szentségét templomunkban, több közösségi ünnepünkön is részt vett, ezért e jeles papi jubileum alkalmából is, megtisztelve őt, vegyünk részt minél többen a búcsúi szentmisén.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom