Hagyd szórakozni Anyut, Aput!!!
2014-11-10
„Leleményes hőseink”
2014-11-19

évközi 32. Vasárnap

évközi 32. Vasárnap

2014. november 9.

Ünnepek, emléknapok:

Kedd (november 11): Szent Márton püspök

Szerda (november 12.): Szent Jozafát püspök és vértanú

1) November 13-án (csütörtök), Fatimai engesztelő napunkon a szentségimádás ½ 6-kor kezdődik Dozmaton, majd ezt követően a szentmise 6-kor a szentmisét követően pedig a körmenet. A szentmisét Pete Polgár Máté a Szombathelyi Egyházmegye újmisés papja tartja. Minél többen jöjjünk el imádkozni magyar hazánk lelki megújulásáért, valamint saját bűneink engeszteléséért! A szentmise végén újmisés áldásban részesíti a jelenlévőket.

2) A jövő vasárnapi Dozmati és Séi szentmise zenei szolgálatát a szombathelyi Kálvária templomhoz tartozó 51-es, Sík Sándor cserkészcsapat cserkészei és segítői vállalták. A céljuk hírt adni a cserkészekről és a következő cserkész világtalálkozóról, amely 2015 nyarán lesz Japánban. Csapatukból 12 cserkész álma valósulhat meg, ha eljut a cserkészek legnagyobb ünnepére. Ennek egyik feltétele, hogy a központilag megadott tábordíjat és repülőjegy árát támogatóktól összegyújtsék. Ezért a fiatalok saját ötlettel álltak elő, hogy próbákon tökéletesítsék kedvenc gitáros dalaikat és ezeken keresztül szólítsák meg a környék híveit. Kérnek Titeket, hogy a következő szentmise után a templom bejáratánál felállított kézműves asztalnál tekintsétek meg az ajándéktárgyakat, és amennyiben módotokban áll adományaitokkal segítsétek a fiatalok utazását!

3) A Mária Rádió frekvenciát kérő lapját még ma alá lehet írni.

4) Az 2015-ös esztendőre szentmise szándékot tudok felvenni Bucsu községben jövő szombaton az előesti szentmise előtt és után. Már megérkezem 5 órára, attól kezdődően megkezdődik a szentmiseíratás, s az elmaradt egyházközségi adókat is be lehet fizetni aznap nálam is. Dozmaton szentmiseíratás 16-án és 23-án vasárnap lesz, már mise előtt 7-kor megérkezem, attól kezdődően felveszem a szándékokat, s az elmaradt egyházközségi adókat is be lehet fizetni aznap nálam is. Sében miséket a 2015-ös évre a 16 és 23-i vasárnap szentmisék előtt és után lehet felíratni, s az elmaradt egyházközségi adókat is be lehet fizetni aznap nálam is. A szentmise ára a 2015-ös esztendőre is marad 2100 Ft, amelyet a szentmise felíratásakor kell befizetni.

5) Az 2015-ös esztendőre egy lapos falinaptár, forgatható színes naptár illetve kalendárium előjegyeztethető a sekrestyében a mai vasárnappal bezárólag.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom