Magánfőzés bejelentése
2015-01-18
értékek a változó időben Ahogy a belső iránytű létrejön, és irányítja életünket
2015-01-31

évközi 1. Vasárnap

évközi 1. Vasárnap

2015. január 11.

Ünnepek, emléknapok:

szombat (január 17.): Szent Antal apát

vasárnap (január 18.): Árpád-házi Szent Margit szűz

1) Január 13-án – kedd – Fatimai körmenet lesz. ½ 6-től szentségimádás, 6 órakor szentmise, majd ezt követően körmenet. A szentmisét Molnár János püspöki titkár mondja. A körmenet az Újvári utcán halad elfogadható időjárás esetén, kérem, hogy amerre a körmenet elhalad, az ablakokat világítsuk meg. Minél többen jöjjünk el imádkozni Magyar Hazánkért és saját bűneink engeszteléséért.

2) A keresztény újságok befizetése aktuálissá vált. Új ember előfizetése 15.400 ft, Keresztény élet 9.400 ft, Martinus 2.040 ft.

3) Az utólag megrendelt naptárak megérkeztek, átvehetők a sekrestyében!

4) A ministránsokat szombaton 12-kor várom a toronyi Művelődési házban.

5) Február 14 – én szombaton – este ½ 8 –tól, egyházközségi batyus bált tartunk a toronyi sportcsarnokba. A bálba a zenét Tímár János Szentpéterfai lakós fogja szolgáltatni. Belépőjegy ára 2000 ft, amely nem tartalmazza a fogyasztást. Batyus bál, tehát mindenki az általa hozott süteményekből, ill. ételekből, italokból tud fogyasztani. Tombola felajánlást elfogadunk, amelyet kérünk, hogy a sekrestyébe vagy a bál helyszínére hozzatok el. A bálba jegyeket és támogató jegyeket a sekrestyében valamint hivatali órában a plébánia hivatalban lehet vásárolni ezen kívűl mind a 4 faluban az egyházközségi elnököknél.

6) A Brenner János Általános Iskola szeretettel hívja és várja a nagycsoportos gyermekeket és szüleiket a Hollán Ernő u. 8. szám alatti épületbe a január 14-étől, szerdánként 17 órakor kezdődő, iskolára felkészítő foglalkozásokra. A foglalkozások lehetővé teszik a gyermekek és szüleik számára az iskolával és az iskolás élettel való ismerkedést. Püspök úr buzdítja és bátorítja a kedves Szülőket, hogy éljenek a vallásos és keresztény szellemű nevelés és oktatás ezen lehetőségével, és küldjék gyermekeiket a Brenner János Általános Iskolába. Bővebb információ a hirdetőtáblán olvasható.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom