évközi 3. vasárnap – 2016. január 24.

Harminc új könyv és egy dvd érkezett a toronyi könyvtárba
2016-01-22
Még mindig eladó a toronyi tűzoltók veterán Zuk autója
2016-01-27

évközi 3. vasárnap – 2016. január 24.

Ünnepek, emléknapok:

Hétfő ( január 25):                              Szent Pál apostol megtérése
Kedd ( január 26):                               Szent Timoteus és Titusz püspökök
Csütörtök ( január 28.)                       Aquinói Szent Tamás

 

1) A mai vasárnap perselyadományát az egész országban az otthonaikból elűzött, de szülőföldjükön maradt Közel-Keleti keresztények javára adtuk.

2)     Kedden, délután fél 5-kor a Premontrei Gimnázium dísztermében Dr. Veres András megyéspüspök előadást tart az októberben, Rómában megtartott család szinódusról, minden érdeklődőt szeretettel várnak.

3) Kedden, a Toronyi plébánián este 7-kor plébániai egyházközségi gyűlést tartunk, amelyre a 4 faluból várom a plébániai képviselőtestület 3-3 tagját. Valamint a héten egyházközségi gyűléseket is tatunk szerda este 7-kor a toronyi, csütörtökön este 7-kor a séi, péntek este 7-kor a dozmati, szombaton este 7-kor a bucsui egyházközségi képviselő testület tagjaival szeretnék találkozni a toronyi plébánia épületben.

4) A héten a filmklub keretében a lourdes-i csoda, Szent Bernadett életéről készült film 1 részét tekintjük meg a szokott helyen és időben.

5) Szombaton a leendő bérmálkozók találkoznak 10-kor a Plébánia Épületében.

6) Jövő vasárnap a szentmise végén Balázs áldásban részesítünk Benneteket!

7) A keresztény újságok befizetése aktuálissá vált. A Keresztény Élet 9.400 ft, a Martinus 2.040 ft.

8) Február 6 – án, szombaton – este ½ 7 -tól egyházközségi batyus bált tartunk a toronyi sportcsarnokba. A bálba a zenét Tímár János Szentpéterfai lakós fogja szolgáltatni. Belépőjegy ára 2500 ft, amely nem tartalmazza a fogyasztást. Batyus bál, tehát mindenki az általa hozott süteményekből, ill. ételekből, italokból tud fogyasztani. Tombola felajánlást elfogadunk, amelyet kérünk, hogy a sekrestyébe vagy a bál helyszínére hozzatok el. A bálba jegyeket és támogató jegyeket a sekrestyében lehet vásárolni szentmisék előtt és után vagy a plébániai fogadóórában vagy a 4 falu egyházközségi elnökeinél. A támogató jegy ára 2000 ft.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom