Öt egyházközségi gyűlés is lesz a héten a toronyi plébánián

Harminc új könyv és egy dvd érkezett a toronyi könyvtárba
2016-01-22
Még mindig eladó a toronyi tűzoltók veterán Zuk autója
2016-01-27

Öt egyházközségi gyűlés is lesz a héten a toronyi plébánián

Egyházközségi gyűléseket tartanak a héten Toronyban a helyi és a plébániához tartozó további három településen érdekelt egyházközségi képviselő-testületi tagok részvételével dr. Perger Gyula plébános vezetésével. Ezek fő témája a tavalyi év zárszámadása és az idei költségvetés, továbbá a főbb feladatok.

Egyházközségi gyűléseket tartanak a héten Toronyban a helyi és a plébániához tartozó további három településen érdekelt egyházközségi képviselő-testületi tagok részvételével dr. Perger Gyula plébános vezetésével. Ezek fő témája a tavalyi év zárszámadása és az idei költségvetés, továbbá a főbb feladatok.

Elsőként ma este 7 órától plébániai egyházközségi gyűlés lesz a toronyi plébánián. Ezen a helybelieken kívül részt vesz a séi, a dozmati és a bucsui plébániai képviselő-testület 3-3 tagja is. Mint dr. Perger gyula plébános tájékoztatott, a gyűlésen elfogadják a 2015-ös év zárszámadását, illetve az idei esztendő költségvetését, továbbá előkészítik a soron következő egyházközségi gyűléseket.

Helyi egyházközségi gyűlés lesz ugyanis a toronyi plébánia épületében holnap, azaz szerdán este 7 órakor a toronyi, csütörtökön este 7-kor a séi, pénteken este 7-kor a dozmati, szombaton este ugyancsak 7 órakor pedig a bucsui egyházközségi képviselő-testületi tagok részvételével. Ezen alkalmakkor is a zárszámadás, illetve az idei költségvetés lesz napirenden. Összeállítják továbbá az idei plébániai programot, és megbeszélik a helyi templomokkal kapcsolatos, a 2016-os évre tervezett felújításokat, tennivalókat.

B. L.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom