Elkészült a képgalériánk a szombati egyházközségi bálról

évközi 5. vasárnap – 2016. február 9.
2016-02-08
Hétfőn tárgyal a toronyi képviselő-testület az idei költségvetésről
2016-02-11

Elkészült a képgalériánk a szombati egyházközségi bálról

Ötödik alkalommal rendezték meg szombaton Toronyban a négy falu egyházközségének jótékonysági batyus bálját. A nagy érdeklődés miatt ez már a negyedik alkalom volt, hogy a sportcsarnok adott otthon a rendezvénynek. Az eseményről hétfőn már beszámoltunk.

Ötödik alkalommal rendezték meg szombaton Toronyban a négy falu egyházközségének jótékonysági batyus bálját. A nagy érdeklődés miatt ez már a negyedik alkalom volt, hogy a sportcsarnok adott otthon a rendezvénynek. Az eseményről hétfőn már beszámoltunk.

Most elkészült a képgaléria – a fotókat Hoós Flórián készítette. Megtekinthetők itt:

https://www.torony.hu/photogallery.php?album_id=22

 

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom