Plébániai hírek – szombaton lesz az egyházközségi farsangi batyus bál

Három díjat osztottak ki az első toronyi farsangi fánk fesztiválon
2018-02-05
Öt toronyi a magyar bajnoki címet, illetve ezüstérmet szerzett táncosok között
2018-02-08

Plébániai hírek – szombaton lesz az egyházközségi farsangi batyus bál

Február 10-én, szombaton tartja farsangi batyus bálját az egyházközség a toronyi sportcsarnokban. Belépő és támogató jegyeket a csütörtöki nappal bezárólag még lehet vásárolni a plébániai fogadóórán, illetve az egyházközségi elnököktől.

Február 10-én, szombaton tartja farsangi batyus bálját az egyházközség a toronyi sportcsarnokban. Belépő és támogató jegyeket a csütörtöki nappal bezárólag még lehet vásárolni a plébániai fogadóórán, illetve az egyházközségi elnököktől.

Az immár hagyományos egyházközségi mulatság este hat órakor kezdődik, a sportcsarnokba fél órával korábban lehet belépni.

A bál miatt Bucsuban az előesti szentmise szombaton délután 4 órakor lesz.

A héten a filmklub keretében a Félelem nélkül című, II. János Pál pápáról készült legújabb filmet tekinhetik meg az érdeklődők a megszokott helyen és időben.

Évforduló:

Február 11-én, vasárnap lesz a Lourdes-i jelenés 160. évfordulója.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom