Így mulattak a vendégek az idei egyházközségi bálon Toronyban

Kilencvenedik születésnapján köszöntötték a toronyi Antal Ferencnét
2018-02-16
A havazás miatt nehézséget okoz a szemét elszállítása is
2018-02-20

Így mulattak a vendégek az idei egyházközségi bálon Toronyban

Február 10-én immár hetedik alkalommal rendeztek egyházközségi bált Toronyban, a sportcsarnokban. Az est kezdetén dr. Perger Gyula plébános köszöntötte a megjelenteket, köztük dr. Hende Csabát, az Országgyűlés alelnökét, a térség országgyűlési képviselőjét, valamint a bálon résztvevő 284 vendéget.

Február 10-én immár hetedik alkalommal rendeztek egyházközségi bált Toronyban, a sportcsarnokban. Az est kezdetén dr. Perger Gyula plébános köszöntötte a megjelenteket, köztük dr. Hende Csabát, az Országgyűlés alelnökét, a térség országgyűlési képviselőjét, valamint a bálon résztvevő 284 vendéget.

Nagyon változatos, színes műsorral szórakoztatták az esten a bálozókat. A plébániához tartozó Bucsu község táncosai visszatérő vendégként nyitották meg a bált, majd a toronyi asszonykórus szórakoztatta a jelenlévőket.

A tavalyi bálon ismerhette meg a helyi közönség Kollár Péter Erik és Gats Éva művészeket, akik a budapesti Monarchia Operett Társulat tagjai. Az idei évben is nagysikerű operett előadásukkal tették emlékezetessé az estet Árvai Dániel művésztársukkal együtt. Felléptek továbbá a Savaria TSE táncosai is. Felnőtt csapatuk nemrégiben magyar bajnok lett, a juniorok pedig  ezüstérmet szereztek. A táncosok közül öt fiatal Torony község lakója.

A bálban a zenét Timár János szolgáltatta.

Éjfélkor a tombolán a fődíj egy százezer forint értékű, 16 darabos edénykészlet volt. Mindemellett rengeteg gyönyörű ajándék talált gazdára az est folyamán.

Horváth Péter

A mulatságon készült képekből összeállított galériát itt lehet megnézni.

Fotó: Gál Sándor és Hoós Flórián

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom