A Sorkifalud lesz a Torony vendége a hét végi idénynyitó mérkőzésen

Szerdán délelőtt emlékeznek meg Toronyban az 1848-49-es forradalomról és szabadságharcról
2018-03-09
Ismét lesz Ki mit tud? Szombathelyen a roma származású fiataloknak
2018-03-13

Március 18-án, vasárnap megkezdődik a pontvadászat a megyei labdarűgó bajnokság harmadosztályának Szombathelyi-csoportjában, ahol a Torony KSK is érdekelt. Hazai pályán fogadjuk a Sorkifalud együttesét, a márkőzés délután 1 órakor kezdődik.

Megkezdődik a tavaszi idény az alsóbb osztályű labdarűgó bajnokságokban. A megyei harmadosztály Szombathelyi-csoportjában érdekelt, jelenleg a tabella második helyén álló Torony együttese a negyedik helyezett Sorkifalud csapatát fogadja, a felek március 18-án, vasárnap délután 1 órakor lépnek pályára.

A tizennégy csapatos mezőnyben előkelő helyen álló toronyiak az ősszel tíz mérkőzésükön diadalmaskodtak, egyet döntetlenre hoztak, kétszer pedig vereséget szenvedtek. Az együttest mindössze négy pont választja el az első helyezett Náraitól, a harmadik Oszkó pedig három ponttal van lemaradva a Torony gárdájától. Mindebből arra lehet következtetni, hogy szoros a verseny az elsőségért, egyben a feljutásért a másodosztályba, ami azt is jelenti, hogy csak annak a csapatnak lesz komoly esélye, amelyik egyenletesen jó teljesítményt nyújt.

24. forduló, 2018. 05. 27. 14:30                   VASSURÁNY SE-TORONY KSK

25. forduló, 2018. 06. 03. 14:30                   TORONY KSK-OSZKÓ-GYŐRVÁR TÉRSÉGE SE

26. forduló, 2018. 06. 10. 17:30                   NEMESKOLTA KSK-TORONY KSK

Reméljük, remek lesz a tavasz. Hajrá, Torony!