Évközi 3. vasárnap – 2017. január 22.

Csicseriborsó fasírtot kóstolva kezdték meg második szezonjukat a toronyi szépkorúak – frissítve még több képpel
2017-01-20
Az összefogás nagyszerű példája Toronyban: együtt maradhatott a Nyári család
2017-01-27

Évközi 3. vasárnap – 2017. január 22.

Ünnepek, emléknapok:

Szerda ( január 25):                             Szent Pál apostol megtérése

Csütörtök ( január 26):                        Szent Timoteus és Titusz püspökök

Szombat ( január 28.)                        Aquinói Szent Tamás

1) Placid atya vasárnap este életének 101. évében békében elszenderült az Úrban.

2) A héten a filmklub keretében a karácsonyi reménysugár című filmet tekintjük meg a szokott helyen és időben.

3) Szombaton Bucsu községben busójárás lesz, ezért az előesti szentmise Dozmaton lesz, Bucsuban pedig vasárnap reggel 8-kor. 

4) A Mágnás Miska operett előadásra még ma lehet jelentkezni a szentmisék után. Az előadás Budapesten az Operettszínházban lesz március 15-én.

5)  Február 18 – án, szombaton – este 6 -tól egyházközségi batyus bált tartunk a toronyi sportcsarnokba. A bálba a zenét Tímár János Szentpéterfai lakós fogja szolgáltatni. Belépőjegy ára 2500 ft, amely nem tartalmazza a fogyasztást. Batyus bál, tehát mindenki az általa hozott süteményekből, ill. ételekből, italokból tud fogyasztani. Tombola felajánlást elfogadunk, amelyet kérünk, hogy a sekrestyébe vagy a bál helyszínére hozzatok el. A bálba jegyeket és támogató jegyeket a sekrestyében lehet vásárolni szentmisék előtt és után vagy a plébániai fogadóórában vagy a 4 falu egyházközségi elnökeinél. A támogató jegy ára 2000 ft.

6) Január 27-én, pénteken este 6-kor a szervezők a séi faluház könyvtárában várjak azokat a gyerekeket, akik szívesen szerepelnének a március 15-i műsorban.

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.

Elfogadom Elutasítom