
Lorettói litánia és köszönet a Fatimai nap szolgálattevőinek
2026-05-18Kedves Toronyiak/Bucsuiak/Nardaiak/Séiek!
Az Együtt Dozmatért Egyesület a képviselőtestület támogatásával május 31-én 18 órakor egy izgalmas, egyedi és hangulatos színházi előadásra hívja Önöket.
A Telik című produkciót a vasszécsenyi családi pulykafarmon felnőtt fiatal színész, Márfi Márk adja elő az épülő színpad mögött, a templomdomb, a víztározó gátja és a kis tó nádasa között kialakított „színpadon”.
A S.E.R.E.G., és a Gólkirályság sorozatokból megismert, korosztálya legizgalmasabb színész egyéniségének tartott fiatal művész több mint 100 előadást megélt darabjáról a mellékelt ismertetőből és a https://www.marfimark.hu/telik/ honlapról olvashatnak bővebben.
Az előadás 75 perces lesz, utána egy kis harapnivaló és egy pohár ital kíséretében beszélgethetünk Márkkal és egymással.
Az előadást a nem dozmati vendégek 5.000 Ft-os jegyárért nézhetik meg.
Jelentkezni és jegyeket igényelni az egyuttdozmat@gmail.com e-mail címen lehet, a jegyek árának egyidejű utalásával (Számlaszám: 17600248-00524698-00200004).









