2024-02-26
A hétvégén tartott Diákolimpia Vas Vármegyei döntőjén, a III. korcsoportos fiúk között 4. helyen végzett, így kvalifikálta magát a területi döntőre Gyenese Péter, hatodik osztályos tanuló, és harmadik helyezésével Nagy Orsolya IV. korcsoportos, nyolcadik osztályos tanuló. Gratulálunk!



















































